Jazda na koni


Jazdenie na ko
ňoch v nádhernej prírode pre pokročilých aj začiatočníkov. Vychádzky a výlety na koňoch s kúpaním sa v priezračnej vode.
Jazda na koni je najlepší liek na boľavú chrbticu. U nás môžu aj úplní začiatočníci zažiť nádherné zážitky. Pobyt v prírode,  kde má hojné zastúpenie borovica a mnohé listnáče, pohladí dušu a budete mať nadlho slnko v duši. Ak ste ešte nezažili očistu tela a duše, neváhajte. Sme tu pre vás.

Ak máte radi kone, alebo chcete zažiť hoci len fantastický víkend. Neváhajte zavolajte.
mobil:
0905 540 692
Najkrajší pohľad na svet je z chrbta koňa.

Najkrajšie zážitkyPobyt v prírode má svoje nezameniteľné čaro. Stráviť tento čas na koni, to sú zážitky, ktoré sa nedajú zabudnúť a nedajú sa ničím nahradiť. Je úplne jedno či si mladý, alebo starší, spoločnosť koní je to najlepšie čo môžeš urobiť pre svoje telo a dušu. Pobyt na našom ranči je fyzická a duševná terapia s maximálnym účinkom. Dávno už platí pravidlo "Lekár lieči, ale príroda uzdravuje

V okolí sú fantastické jazdecké trate. Je tu možnosť cykloturistiky a pre hubárov máme vytipované lokality, odkiaľ sa nechodí s prázdnymi rukami.

Farma Raj Koní - GLADIS, bola založená 23.6.1999 za účelom chovu koní športového aj rekreačného jazdenia.

Farma sa rozprestiera na rozlohe 7,6 ha uprostred borovicových lesov v katastrálnom území Gajary. V areáli sú umiestnené 2 stajne s kapacitou 16 koní, kruhová krytá jazdiareň, 2 pieskové vonkajšie jazdiarne a parková dráha. Farma má jazdecký klub, ktorý vychoval niekoľko desiatok vynikajúcich jazdcov. K dispozícií sú sedlovňa, klubovňa, sociálne zariadenie.
tel: 0905 540 692
e-mail: rajkoni@plenkall.com
ak nie sme na telefóne, pošlite SMS, ozveme sa
RSS Feed