m menu image  m home m cart

Jazyk

Slovencina  Cestina  

Pôžička pre fyzické osoby vo výške 5.750 € na 12 mesiacov.

95,90€Detajly

Popis produktu

Pôžička pre fyzické osoby vo výške 5 750 € na 12 mesiacov. Splátka je jeden krát mesačne. Výška mesačnej splátky je stanovená na 627,71 €. Celková výška splatenej pôžičky, vrátane poplatkov, predstavuje sumu 7 628,40 €. V tejto sume je zarátaný poplatok za spracovanie žiadosti vo výške 95,90 € ako aj poplatok za poskytnutie pôžičky. Reálna prepočítaná fixná úroková sadzba je 2,58%mesačne. V skutočnosti nejde o úrokovú sadzbu, ale o poplatok za poskytnutie pôžičky rozrátaný v mesačných splátkach. V prípade predčasného splatenia je odrátaných 10% z nesplatenej čiastky. RPMN u tohto produktu je 32,67% Tento údaj RPMN slúži výhradne na porovnávanie s inými pôžičkami              

Čerpanie nie je podmienené spôsobom použitia. Žiadosť o pôžičku môže podať každý občan starší ako 18 rokov bez obmedzenia hornej hranice veku. Štátna príslušnosť nie je rozhodujúca.                 

Pri zadávaní žiadosti môžete v kolónke „Pridať komentár k Vašej žiadosti“ uviesť skutočnosti, ktoré podporia schválenie Vašej žiadosti. V prípade, ak budete posielať dokumenty v elektronickej podobe, tieto zasielajte výhradne mejlom. Doporučujeme k tomu použiť odpovedný e-mail, na správu, ktorú dostanete po dokončení žiadosti do Vašej e-mailovej schránky. Poplatok za spracovanie žiadosti, je potrebné uhradiť do 7 pracovných dní. V prípade zamietnutia žiadosti z dôvodu nedostatočnej garancie, nespotrebovaná časť poplatku bude vrátená na bankový účet klienta.

Ak ste sa rozhodli pre podanie žiadosti o túto pôžičku, kliknite na tlačidlo "podať žiadosť o tento produkt"


Pre vás od nás

PLENKALL homepge